Tuna Mühendislik Mekanik Tesisat Proje ve Danışmanlık

Hakkımızda

Hakkımızda

Tuna Mühendislik, Makine Mühendisi Demir Ali TUNA tarafından mekanik tesisat proje tasarımı amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Firmamız, uluslararası ve yerel standartlara uygun; konut, ofis, endüstriyel tesis, depo, otel, yüksek bina, kamu binaları, spor kompleksi, alışveriş merkezi, hastane, okul, banka vb. yapılar için mekanik sistemlerin proje tasarımı, müşavirlik, enerji kimlik belgesi hazırlama, keşif, metraj ve ihale dosyası hazırlama hizmetleri vermektedir.

​Misyonumuz;
Genç ve dinamik ekibimizle, teknolojik gelişmeler ışığında, uluslararası ve yerel standartlara uygun, ilk yatırım ve işletme maliyetlerini optimize ederek enerjinin verimli kullanımını hedefleyen, kaliteli, sağlıklı, konforlu, çevreye duyarlı, ekonomik, bina konseptine uygun, fark yaratan, sahada uygulanabilir çözümler üretmek, yüksek kalitede tasarım yaparken; hızlı, güvenilir ve kusursuz hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Vizyonumuz​;
​Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişime önem vermek, ülke ve toplum yararları doğrultusunda yüksek kalitede hizmet sunmak, kısa sürede çok sayıda projeyi hedeflemeyi değil, doğru sistem seçimlerini ve tasarımını yaparak sahada uygulanabilir projeler üretmek, iş ahlakından taviz vermeden üstlenilen işin zamanında teslimini sağlayarak beklentileri en üst seviyede karşılamaktır.

Tuna Mühendislik, kısa süre önce kurulmasına rağmen, genç ve dinamik ekibiyle birlikte önemli projelere imzasını atarak, sektörde adından söz ettirme ve büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Back to Top